להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 גיוס אשראי בנקאי:

גיוס אשראי בנקאי אינו עניין של מה בכך.
טעות נפוצה היא לבקש מהבנק גידול באשראי בכל פעם שהעסק נקלע לחוסר, בלי תכנון, בקרה או שליטה על המצב.
מה שנקרא "סתימת חורים".

נכון הוא, שכל עסק זקוק לאשראי על מנת לפעול בצורה שוטפת נכונה ויציבה אך מהו בדיוק גובה האשראי הנחוץ ולכמה זמן ישמש אותנו? האם יהיה כדאי בעתיד להגדיל או להקטין את מסגרת האשראי? ובכלל, כמה זה עולה לנו וכיצד ניתן לקבל תנאים טובים יותר?

גיוס האשראי כולל אבחון וניתוח מקיפים אודות מצבה הפיננסי של החברה, הכנת דוח עסקי מפורט בנודע למצב החברה, ניהול מלא של תהליך הפנייה לבנקים, איתור הבנק המתאים ללקוח וקיום מו"מ על תנאי המימון של הלקוח.


 

הפחתת עמלות וריביות הבנק:


תהליך ההפחתה כולל אבחון וניתוח פעילותה הבנקאית של החברה- כולל בקרה על התנהלות הבנק, משא ומתן מול הבנק עד להשגת התוצאות הרצויות ובקרה רציפה על התנהלות הבנק בחשבונות החברה תוך לווי מלא.

מאגרי הידע הייחודיים שהקמנו בצירוף היחסים המקצועיים שנרקמו במהלך השנים מול הדרג המנהל בבנקים, מבטיח ללקוח משא ומתן ענייני ומקצועי, אשר מוביל לקבלת התוצאות המיטביות.


 

ליווי בתהליכי גיוס הון ממקורות חיצוניים (קרנות, משקיעים וכד'):


כשאנו מבקשים לגייס הון ממקורות חיצוניים עלינו לזכור כי אותם מקורות הם למעשה "משקיעים" ששמים כסף בעסק שלנו.
כשם שאנו בחנו בקפידה את פוטנציאל העסק שלנו לפני שהקמנו אותו, ובדקנו מה "יעשה" הכסף שנכניס לעסק וכיצד העסק ימנף אותו, כך גם אותם משקיעים מעוניינים לדעת ולצפות מה יקרה עם הכסף שלהם בתוך העסק שלנו.

על מנת לספק את המידע הזה, לפני כל בקשה שכזו, אנו מכינים תוכנית עסקית המפרטת את עברו של העסק ולאן הוא רוצה להגיע באמצעות אותו מימון.
תוכנית זו היא למעשה "מפת דרכים" שמתווה את דרכו של העסק תוך ניתוח וראיית כל המרכיבים והאספקטים הקשורים אליו.
אנו נבחן ביחד עם בעל העסק, את היקף ואופי השימושים השונים הנדרשים ואת המקורות האופטימאליים למימונם.

מימון אופטימאלי הינו כזה, המבוסס על מקורות מגוונים, המספיקים לצרכי העסק (כולל מקדמי אי ודאות עסקיים שונים) ומבוססים על יכולת ההחזר של העסק, וכמובן בעלות הנמוכה ביותר.

במסגרת השירות - ייצוג מול הבנק, קרנות ממשלתיות ומשקיעים מסוגים שונים.
 
לייבסיטי - בניית אתרים